RESULTATLISTE BYRKJELOLEIKANE 7/9-13

 

GRUPPE 1:

 

NAMN

KOMMUNE

LØP

LENGDE

KAST

1. PÅL FURNES NESS

 

GAULAR

13,42

 

 

2. TRYGVE HOFF

 

GAULAR

34,70

 

 

3. LISA BERG

 

GAULAR

14,35

 

 

4. SIRI METTE

 

GAULAR

18,13

 

 

5. KRISTIN SANDE

 

GAULAR

46,50

 

 

6. JARLE SKILBREI

 

GAULAR

42,06

 

 

7. ENDRE LOSNEGARD

 

GAULAR

12,29

 

 

8. ESPEN KLEPZIG

 

LEIKANGER

12,17

 

 

9. LARS KVAM

 

SOGNDAL

35,42

 

 

10. ODD HENNING VANGESTAD

SOGNDAL

15,98

 

 

11. SILJE K. SVEDAL

 

SOGNDAL

34,23

 

 

12. MAGNE EGGUM

 

SOGNDAL

15,32

 

 

13.

 

-

-

 

 

14. TURID ØYGARD

 

LUSTER

21,30

 

 

15. HANS ARNE RAFTEVOLD

HORNINDAL

12,41

 

 

16. KJELL OVE OPSET

 

 

33,4O

 

 

 

 

 

GRUPPE 2

 

Namn

Kommune

Løp

Kast

Lengde

17. SVEIN SELLAND

FØRDE

 

13,07

14,65

-

18. BORGHILD S. DAHL

FØRDE

37,97

2,97

0,47

19. HELEN HALBREND

FØRDE

-

8,58

0,93

20. ANITA HALBREND

FØRDE

-

8,52

0,92

21. ÅSHILD GARFORS

FØRDE

14,19

12,01

1,62

22. KRISTIN LØSET

 

FØRDE

17,10

10,17

-

23. KJARTAN BØYUM

FØRDE

23,45

8,20

1,11

24.

 

-

-

-

-

25. NINA ROSKA

 

FØRDE

16,89

8,78

1,09

26. JARAN VALVIK

FRIDTUN

FØRDE

10,93

15,75

1,90

27. OLA BJARNE FAGERHEIM

STRYN

-

1,15

-

28. PER RUNE HOOL

STRYN

-

13,96

2,18

29. MAGNE BIRGER PEDERSEN

STRYN

23,06

13,10

0,53

30. ANDERS OLAV MELAND

STRYN

-

31,44

-

31. KRISTIAN VONHEM

STRYN

16,04

15,70

0,92

32. ISABELL ANDERSEN

STRYN

47,00

4,94

0,53

81. MONICA TONNING

STRYN

15,06

6,50

0,64

 

 

 

 

GRUPPE 3

 

NAMN

KOMMUNE

LØP

LENGDE

KAST

33.GEIR OVE LUNDE UNDERDAL

SKEI

13,54

2,10

21,54

34. UNNI DVERGSDAL

SKEI

17,47

1,35

13,95

35. JØRN ØVREBØ

 

GLOPPEN

10,66

3,20

27,40

36. ANITA MYKLAND

GLOPPEN

14,48

1,75

9,72

37. UNA INGEBORG G. LUNDAR

GLOPPEN

17,51

1,24

11,35

38. VEGARD S. REKSNES

GLOPPEN

17,51

-

-

39. BERTINE AA

 

GLOPPEN

22,51

1,06

15,65

40. ELI ANNE NOREIDE

 

FØRDE

16,24

0,40

-

41. PÅL ASBJØRN UNDERTUN

GLOPPEN

21,26

0,95

6,50

42. FRODE LARSEN

 

GLOPPEN

13,21

1,67

16,70

43.ANETTE SANDAL

 

FØRDE

15,94

0,90

-

44. MARIUS HARTHOLM

 

FØRDE

-

2,95

25,65

45.ANITA ESPEDAL

 

FØRDE

10,81

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPPE 4

 

NAMN

KOMMUNE

LØP

LENGDE

KAST

49. OLE ALEKSANDER F. RAKE

STRYN

-

-

-

50. MELVIN SÆTEN

STRYN

13,44

1,23

17,90

51. SIGMUND HAVRADALEN

STRYN

19,33

0,47

5,30

52. GUNNAR HATLEDAL

STRYN

28,13

-

1,29

53. PER JARLE Y. HANSSEN

STRYN

28,52

0,53

4,73

54. JOHANNE MURI

STRYN

-

-

5,88

55. ØYSTEIN FLO

 

STRYN

26,88

0,34

17,11

56. SVERRE GJØRVEN

STRYN

1,00,14

-

4,72

57. DAGRUN SANDE

STRYN

-

-

12,20

58. IVAR ULVEDAL

 

STRYN

11,76

1,94

18,60

59. MARTZA MULLER

STRYN

-

-

-

60. NELLA MARI SKOGLI

STRYN

15,72

0,78

12,00

61. FRODE LANGELAND

STRYN

-

-

11,23

62. SVEIN TEIGEN

 

STRYN

-

-

2,43

63. TOR HEINE ROSDAHL

STRYN

-

-

-

64. MARIT HILDE

 

STRYN

31,58

0,40

6,98

65. TORDIS SÆTRE

STRYN

 

20,09

0,65

7,54-

   SVEIN TEIGEN

STRYN

-

0,20

-

 

 

RESULTAT 400 METER:

 

STARTNR.

NAMN

TID

35

JØRN ØVREBØ

1,27,17

58

IVAR ULVEDAL

1,32,13

26

JARAN VALVIK FRIDTUN

1,45,34

81

MONICA TONNING

2,05,97

21

ÅSHILD GARFORS

2,21,04

42

FRODE LARSEN

2,21,93

33

GEIR OVE LUNDE UNDERDAL

2,37,13

1

PÅL FURNES NESS

2,51,56

34

UNNI DVERGSDAL

2,58,51

65

TORDIS SÆTRE

3,44,59

53

PER JARLE Y. HANSSEN

4,13,13

51

SIGMUND HAVRADALEN

4,13,16

29

MAGNE BIRGER PEDERSEN

4,17,14

55

ØYSTEIN FLO

4,18,80

 

 

 

 
 Resultat orientering kjem litt seinare